Englisg part

مشتریان شرکت
خدمات ما

Englisg part2

دام و طیور
آبــــــزیــــان

Englisg part3

دام و طیور
آبــــزیــــان

Englisg part 4

نمایندگان ما در سراسر کشور

logo and text500

شرکت دارویی بهبوددام یزد با اتکال به الطاف بی کران خداوند سبحان و با اراده ای استوار و با هدف واردات، صادرات و توزیع فنی و تخصصی داروهای دامپزشکی، انواع مکمل های غذایی دام، طیور و آبزیان و با حفظ و رعایت شرایط استاندارد و اخذ مجوزهای لازم از اداره کل محترم دامپزشکی استان، فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نمود و توانست در زمانی کوتاه گامهای موثر و مفیدی در رفع نیازهای دارویی صنعت دام و طیور کشور بردارد.

این شرکت مفتخر است با وجود همکاران مجرب و با سابقه در این عرصه، گستردگی و تنوع در سبد دارویی، سرعت بالا و توزیع به موقع در خدمات رسانی به مرغداران و دامداران در جایگاه مناسبی در بین شرکت های پخش دارویی در کشور قرار گیرد. مدیریت و پرسنل شرکت همواره با دقت بر کلیه مراحل نگهداری و پخش اقلام دارویی نظارت داشته و تلاش دارند با حفظ و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات، موجب رضایتمندی مشتریان را فراهم آورند. شرکت دارویی بهبوددام یزد در حال حاضر زمینه اشتغال مستقیم حداقل سه نفر نیروی تخصصی دامپزشک، پنج نفر کارشناس فروش و شش نفر نیروی انبار و خدماتی را فراهم آورده است.

شرکت دارویی بهبود دام یزد در سال 1396 وارد مرحله جدیدی از رشد و تکامل خود شد و موفق گردید پروانه پخش سراسری داروهای دامپزشکی، مواد ضد عفونی کننده و سموم دامپزشکی را از اداره کل دامپزشکی استان یزد اخذ نماید و حوزه فعالیت خود را از استان به کل کشور ارتقاء می دهد.

 موسس شرکت:

قابل به ذکر است موسس شرکت ازحدود 20 سال پیش در زمینه توزیع دارو در استان فعالیت داشته و بعد از ابلاغ ضوابط جدید شرکت های پخش استانی از سوی سازمان دامپزشکی کشور،شرکت داروئی بهبوددام فعالیت خود را در این زمینه شروع نموده است.

آقای دکتر حسن دهقان دارای دکترای دامپزشکی از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

سوابق:

1_ فعالیت در سازمان دامپزشکی کشور بعنوان رئیس شبکه دامپزشکی استان یزد طی سال های 1372 الی 1368

2_ توزیع کننده داروهای دامپزشکی از سال 1374 در سطح استان یزد

3_مسئول فنی و صاحب امتیاز داروخانه دامپزشکی دکتر دهقان در شهرستان یزد

4_عضو شورای مرکزی نظام دامپزشکی استان یزد در دو دوره

5_عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان یزد (کارشناس در رشته دامپزشکی و دامپروری به شماره عضویت 1901400204)

مسئولین فنی و اجرائی شرکت:

جانشین مدیر عامل و کارشناس مسئول توسعه  آقای دکتر حسین دهقان

مسئول فنی: سرکار خانم دکتر مریم احمدی

مسئول فروش: سرکار خانم مهندس نازیلا غلامزاده

چشم انداز بهبوددام:logo and text300

شرکت بهبودادم با تشکیل حلقه ای مطمئن،خدمت رسانی گسترده خود را در استان یزد آغاز نموده است و با ارائه بهترین محصولات از نظر کیفیت و اثر بخشی و با حضور مدیری با تجربه و همکاری پرسنل کار آزموده که در این شرکت مشغول به فعالیت می باشند،تمامی تلاش خود را در استانهای کسب رضایت مشتریان خود که از اهداف بزرگ این شرکت می باشد،متمرکز نموده است.مدیریت این شرکت امیدوار است که با بکارگیری تجربه سالیان گذشته خویش در عرصه دامپزشکی باعث توسعه روزافزون دامنه فعالیت های تجاری از طریق افزایش تعداد و تنوع اقلام داروئی،باعث جذب رضایت مشتری شود و بتواند به عنوان یک شرکت کارآفرین نقش ارزشمندی در ساختار نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.شرکت پخش داروئی بهبوددام یزد در سال 1386 به طور رسمی فعالیت خود را آغز نموده و در طول 12سال گذشته به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های پخش استانی و سراسری شناخته شده و با شرکت های تولیدی و وارد کننده تراز اول کشور همکاری می نماید،همان طوریکه ذکر شده شرکت بهبوددام با اخذ نمایندگی استانی از شرکت های بزرگ تولیدی توانسته محصولات این شرکت ها را به خوبی در کل استانها توزیع نماید.در زنجیره توزیع بهبوددام یزد هیچ نقطه کور و غیر قابل دسترس وجود ندارد و این شرکت با سبد داروئی متنوع و کامل از جایگاه خاصی در بین شرکت های پخش استانی برخودار است و در حال حاضر نمایندگی انحصاری تعدادی از شرکت های داروسازی مهم کشور را دارا می باشد.از جمله اقدامات شرکت در زمینه معرفی محصولات جدید داروئی جهت ارتقاء سطح آگاهی افراد شاغل در زمینه دامپزشکی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1) برگزاری سمینارهای آموزشی برای همکاران دامپزشک و پرورش دهندگان دام و طیور شرکت بهبوددام در خصوص ارتقاء سطح علمی فعالان صنعت دام و طیور در استان همواره پیشگام بوده و این شرکت از سال 1386 اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های علمی با حضور اساتید برجسته کشوری نموده است.لازم به ذکر است که این دوره ها هم اکنون به صورت سامانمند و مدرن در فضای داخلی شرکت برگزار می شود.

2) ویزیت حضوری و تلفنی همکاران دامپزشک فعال در داروخانه ها و کلینیک های سطح استان توسط همکاران مجرب.

شرکت بهبوددام یزد با داشتن پرسنل مجرب و کارآزموده،انبارهای مجهز و مجموعه کاملی از خودروهای حمل دارد که در واحد ترابری در اختیار دارد به آسانی قادر به خدمت رسانی به کلیه مشتریان در تمام نقاط این استان می باشد.شایان به ذکر است که این شرکت با عرضه محصولات با کیفیت بالا و سرویس دهی مناسب به مشتریان به موقعیت ویژه ای در میان شرکت های پخش استانی دست یافته است.این شرکت با تفکیک تخصصی بخش های مختلف و به بکارگیری نیروهای آموزش دیده،کارآمد و توانمند و بهره گیری از راهنمایی و همکاری استادان و پیشکسوتان علوم دامپزشکی به ساختار سازی اصولی در راستای رسیدن به اهداف شرکت پرداخته است.

ریسپانسیو

مطالعه شرکت های تجاری از جهات مختلف مفید می نماید.شرکت های تجاری از نظر اقتصادی،اهمیتی فراوان دارند.
ادامه مطلب

سئو سایت

ابزار و سرمایه مجموعه های صنعتی و تجاری به آن ها تعلق دارد.این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما،با تغییرات
ادامه مطلب

پیج بیلدر

اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی به منظور انجام عملیات تجاری و کسب سود را گویند.شرکت هایی که هدف از تاسیس
ادامه مطلب

فروشگاه

قانون،شرکت های تجاری را تحت نظم به خصوصی قرار داده و حتی انواع آن ها را مشخص و محدود نموده و ضوابط  .
ادامه مطلب

آخرین مطالب بلاگ

پردازش پروژه ها

باید گفت که این شناسه که از 11 رقم تشکیل شده و یک مثال ساده .  برای اشخاص حقوقی, همانند کد ملی برای اشخاص حقیقی می باشد، شناسه ملی هرشرکت, مختص به خود آن شرکت است. و از زمان ثبت شرکت تا انحلال شرکت و حتی بعد از آن نیز تغییر نخواهد نمود، با استفاده از شناسه ملی می توان اطلاعات کلی .
 شرکت ثبت شده به دست آورد., داشتن شناسه ملی یک شرکت به ما کمک می کند.

اطلاعات

ملاک اعتبار شرکتها
اطلاعات شرکت در سامانه

پردازش

سامانه شناسه ملی
ثبت کننده شخصیت

واحد ثبتی

شرکتها و موسسات ثبت شده و به طور کلی کلیه اشخاص

تست برنامه

در مورد عنوان اول یعنی ثبت کننده شخصیت حقوقی

سامانه مرکزی معتبر

شامل نام کامل شخصیت حقوقی است که در حال حاضر نام شرکتها

واحد ثبتی

واحد ثبتی منظور واحد ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری

اطلاعات شرکت ثبت شده

این گونه موسسات هیچ گونه نفعی عاید خود نمی کنند. این گونه موسسه ها مثل انجمن ها و سندیکاها یا اتحادیه ها و احزاب و دستیجات سیاسی و ngo ها می باشند. اگر بخواهید یک موسسه غیر انتفاعی ثبت کنید باید از سازمان یا وزارتخانه مورد نظر مجوز مربوطه را دریافت کنید.

بسیاری از افراد در قالب شخصیت های حقیقی و حقوقی می توانند با به اشتراک گذاشتن سرمایه، نیرو و توان علمی و … همچنین تخصص و ارتباطات با یک دیگر گروهی تشکیل داده و طی چارچوبی خاص، به شراکت بپردازند. البته باید بین افراد قرار دادی نوشته شود تا وظایف، سود و … در آن مشخص شو.د. شرکت می تواند با عنوان هایی مثل شرکت.

پروژه ها

فتوشاپ90%
وردپرس75%
جوملا82%
دروپال65%

مشتریان

اچ تی ام ال93%
سی اس اس84%
جاوا71%
پی اچ پی35%

آیکن های ویژه

فرق بین موسسه و شرکت

نحوه تقسیم سود و زیان در شرکت های تجاری بر اساس نوع شرکت ها متفاوت است. و بر مبنای مسئولیت شرکا, در صورتی که در شرکت های مدنی همیشه تقسیم سود و زیان به نسبت سهم است., تمام سرمایه و یا مختلط باشد،
نحوه تقسیم سود و زیان در شرکت های تجاری .بر اساس نوع شرکت ها متفاوت است, مبنای مسئولیت شرکا انجام می گیرد.

قوانین ثبت شرکت

هرشخص حقیقی و حقوقی برای کسب سود و منفعت می‌تواند توانایی‌های خود را که شامل دانش، تخصص، سرمایه و ارتباطات است.
نحوه تقسیم سود
داشتن شناسه ملی یک شرکت به ما کمک می کند یک سری اطلاعات کلی از شرکت را بدست آوریم .
اطلاعات شرکت
همه شرکتها و موسسات ثبت شده و به طور کلی کلیه اشخاص حقوقی کشور می بایست در این سامانه
شخصیت حقوقی
ثبت کننده شخصیت حقوقی : در مورد عنوان اول یعنی ثبت کننده شخصیت حقوقی برای کلیه شرکتها و موسسات

Please publish modules in offcanvas position.