شرکت دارویی بهبوددام یزد با اتکال به الطاف بی کران خداوند سبحان و با اراده ای استوار و با هدف واردات، صادرات و توزیع فنی و تخصصی داروهای دامپزشکی، انواع مکمل های غذایی دام، طیور و آبزیان و با حفظ و رعایت شرایط استاندارد و اخذ مجوزهای لازم از اداره کل محترم دامپزشکی استان، فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نمود و توانست در زمانی کوتاه گامهای موثر و مفیدی در رفع نیازهای دارویی صنعت دام و طیور کشور بردارد.

این شرکت مفتخر است با وجود همکاران مجرب و با سابقه در این عرصه، گستردگی و تنوع در سبد دارویی، سرعت بالا و توزیع به موقع در خدمات رسانی به مرغداران و دامداران در جایگاه مناسبی در بین شرکت های پخش دارویی در کشور قرار گیرد. مدیریت و پرسنل شرکت همواره با دقت بر کلیه مراحل نگهداری و پخش اقلام دارویی نظارت داشته و تلاش دارند با حفظ و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات، موجب رضایتمندی مشتریان را فراهم آورند. شرکت دارویی بهبوددام یزد در حال حاضر زمینه اشتغال مستقیم حداقل سه نفر نیروی تخصصی دامپزشک، پنج نفر کارشناس فروش و شش نفر نیروی انبار و خدماتی را فراهم آورده است.

شرکت دارویی بهبود دام یزد در سال 1396 وارد مرحله جدیدی از رشد و تکامل خود شد و موفق گردید پروانه پخش سراسری داروهای دامپزشکی، مواد ضد عفونی کننده و سموم دامپزشکی را از اداره کل دامپزشکی استان یزد اخذ نماید و حوزه فعالیت خود را از استان به کل کشور ارتقاء می دهد.

 

چشم انداز بهبوددام:

شرکت بهبودادم با تشکیل حلقه ای مطمئن،خدمت رسانی گسترده خود را در استان یزد آغاز نموده است و با ارائه بهترین محصولات از نظر کیفیت و اثر بخشی و با حضور مدیری با تجربه و همکاری پرسنل کار آزموده که در این شرکت مشغول به فعالیت می باشند،تمامی تلاش خود را در استانهای کسب رضایت مشتریان خود که از اهداف بزرگ این شرکت می باشد،متمرکز نموده است.

مدیریت این شرکت امیدوار است که با بکارگیری تجربه سالیان گذشته خویش در عرصه دامپزشکی باعث توسعه روزافزون دامنه فعالیت های تجاری از طریق افزایش تعداد و تنوع اقلام داروئی،باعث جذب رضایت مشتری شود و بتواند به عنوان یک شرکت کارآفرین نقش ارزشمندی در ساختار نظام اقتصادی کشور ایفا نماید.