حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 

بسمه تعالی

 

مقدمه:

 

شرکت دارروئی بهبود دام یزد با اتکال به الطاف بی كران خداوند سبحان و با اراده ای استوار با اهداف واردات، صادرات وتوزیع فنی داروهای دامپزشکی و افزودني هاي خوراك ،طيور و آبزيان با حفظ رعایت شرایط استاندارد و اخذ مجوزهای لازم از سازمان محترم دامپزشکی کشورفعالیت خودرا از سال 1386 آغاز نموده است، بطوریکه توانسته طی چند سال فعالیت، گامهای موثر و مفیدی در راستا رفع نیازمندیهای داروئی داروخانه های دامپزشکی استان یزد دربر دارد.

 

این شرکت مفتخر است با وجود همکاران مجرب و با سابقه در این عرصه، گستردگی و تنوع سبد داروئی، سرعت بالا و توزیع به موقع دارو و اخذ نمایندگی استانی شرکت های معظم تولید کننده داروئی کشور و داشتن انبارهای مجهز و خودروهای مناسب حمل دارو، جایگاه مناسبی در بین شرکت های پخش داروئی کسب نماید.

 

مدیریت و پرسنل شرکت همواره با دقت، بر کلیه مراحل نگهداری و پخش اقلام داروئی نظارت داشته و تلاش دارند با حفظ و ارتقا سطح بالای کیفیت و کمیت خدمات، موجبات رضایتمندی مشتریان را فراهم آوردند.

 

قابل ذکراست موسس شرکت از حدود 20 سال پیش در زمینه توزیع دارو در استان فعالیت داشته و بعد از ابلاغ ضوابط جدید شرکت های پخش استانی از سوی سازمان دامپزشکی کشور، شرکت داروئی بهبود دام فعالیت خود را در این زمینه شروع نموده است.

 

مؤسس شرکت:

 

آقای دکتر حسن دهقان دارای دکترای دامپزشکی از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران

 

سوابق:


 -  فعالیت در سازمان دامپزشکی کشور بعنوان رئیس شبکه دامپزشکی استان یزد طی سال های 1372 الی 1368


-  توزیع کننده داروهای دامپزشکی از سال 1374 در سطح استان یزد


-  مسئول فنی و صاحب امتیاز داروخانه دامپزشکی دکتر دهقان در شهرستان یزد


-  عضو شورای مرکزی نظام دامپزشکی استان یزد در دو دوره


-  عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان یزد ( کارشناس در رشته دامپزشکی و دامپروری به شماره عضویت 1901400204)

 

مسئولین فنی و اجرائی شرکت:

 

جانشین مدیرعامل و کارشناس مسئول توسعه: آقای دکتر حسین دهقان دارای دکترای دامپزشکی از دانشکده دامپزشکی دانشگاه  تبریز

 

مسئول فنی: سرکار خانم دکتر مریم احمدی دارای دکترای دامپزشکی دانشگاه شیراز

 

مسئول فروش: سرکار خانم مهندس نازیلا غلامزاده داراي كارشناسي شيمي از دانشگاه يزد

 

كارشناسان فروش:جناب آقاي مهندس حامد شرقي،جناب آقاي مهندس مرتضي نبي زاده

 

شرکت پخش داروئی بهبود دام یزد در سال 1386 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و در طول 9 سال گذشته به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های پخش استانی شناخته شده و با شرکت های تولیدی و واردکننده تراز اول کشور همکاری می نماید، همان طوریکه ذکرشده شرکت بهبود دام با اخذ نمایندگی استانی از شرکت های بزرگ تولیدی توانسته محصولات این شرکت ها را به خوبی در کل استان توزیع نماید. در زنجیره توزیع بهبود دام یزد هیچ نقطه کور و غیر قابل دسترس وجود ندارد و این شرکت با سبد داروئی متنوع و افزودنی های خوراک دام و طیور، سموم و حشره کش ها کاملترین و متنوع ترین سبد توزیع را در بین شرکت های پخش استانی دارا می باشد و در حال حاضر نمایندگی انحصاری شرکت های داروسازی وتاک، ارس بازار، ويوا پارس،طنين طب، عرفان دارو، لالوک و سواپارس را دارا می باشد.

 

از جمله اقدامات شرکت در زمینه معرفی محصولات جدید داروئی جهت ارتقا سطح آگاهی افراد شاغل در زمینه دامپزشکی می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 

  1. برگزاری سمینارهای آموزشی برای همکاران دامپزشک و پرورش دهندگان دام و طیور

 

شرکت بهبود دام در خصوص ارتقا سطح علمی فعالان صنعت دام و طیور در استان همواره پیشگام بوده و این شرکت از سال 1386 اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های علمی با حضور اساتید برجسته کشوری نموده است.لازم به ذکر است که این دوره ها هم اکنون به صورت هدفمند و مدرن در فضای داخلی شرکت برگزار می شود.

 

  1. ویزیت حضوری و تلفنی همکاران دامپزشک فعال در داروخانه ها و کلینیک های سطح استان توسط همکاران مجرب

 

نیروی انسانی و ناوگان توزیع:

 

شرکت بهبوددام یزد با داشتن پرسنل مجرب و کار آزموده ، انبار های مجهز و مجموعه کاملی از خودروهای حمل دارو که در واحد ترابری در اختیار دارد به آسانی قادر به خدمت رسانی به کلیه مشتریان در تمام نقاط این استان می باشد. شایان ذکر است که این شرکت با عرضه محصولات با کیفیت بالا و سرویس دهی مناسب به مشتریان به موقعیت ویژه ای در میان شرکت های پخش استانی دست یافته است. این شرکت با تفکیک تخصصی بخش های مختلف و به کار گیری نیروهای آموزش دیده ، کارآمد و توانمند و بهره گیری از راهنمایی و همکاری استادان و پیشکسوتان علوم دامپزشکی به ساختارسازی اصولی در راستای رسیدن به اهداف شرکت پرداخته است.

 

چشم انداز بهبود دام:

 

شرکت بهبود دام با تشکیل حلقه ای مطمئن، خدمت رسانی گسترده خود را در استان یزد آغاز نموده است و با ارائه بهترین محصولات از نظر کیفیت و اثر بخشی و با حضور مدیری با تجربه و همکاری پرسنل کارآزموده که در این شرکت مشغول به فعالیت می باشند،  تمامی تلاش خود را در راستای کسب رضایت مشتریان خود که از اهداف بزرگ این شرکت می باشد، متمرکز نموده است.

 

مدیریت این شرکت امیدوار است که با بکارگیری تجربه سالیان گذشته خویش در عرصه دامپزشکی با عث توسعه روزافزون دامنه فعالیت های تجاری از طریق افزایش تعداد و تنوع اقلام داروئی ، توسعه فرصت های در آمدی ، بهبود ساختار هزینه ها و جلب و جذب  رضایت مشتری از طریق بازاریابی تخصصی شود و بتواند به عنوان یک شرکت کارآفرین نقش ارزشمندی در ساختار نظام اقتصادی کشور ایفا نماید .

 

                                                                                                                     والسلام